محصولات

فایبر پروتکتور

فایبرپروتکتور سیستم مراقبت از الیاف بسیار کارآمدی است که دارای پیشرفته  ترین قابلیت های تکنیکی موجود است. این سیستم به منظور حفظ الیاف در مقابل هرگونه آلودگی طراحی شده است و با حفظ ظاهر اصلی الیاف به بیشتر شدن طول عمر آن ها کمک می کند. اثرات فایبرپروتکتور بسیار بادوام بوده و هیچ گونه ضرری برای انسان، حیوانات و محیط زیست ندارد. بسیاری از هتل ها، کشتی های تفریحی، تولید کنندگان هواپیما، حمل و نقل عمومی، تئاترها، دفاتر شرکتی و تولیدکنندگان دستی الیاف و فرش  برای سال های متمادی از فایبر پروکتور به عنوان روشی برای مقابله با آلودگی استفاده کرده اند و همچنان هم استفاده می کنند.این محصول همچنین  شامل محافظت UV است که از رشد باکتری جلوگیری می کند، الکتریسیته ساکن را کاهش می دهد، مانع از رشد قارچ و کپک شده و اثری بر بافت سطحی و فضای تنفس آن ندارد.

produt2
product3
product1

در چه مواردی از فایبرپروتکتور استفاده کنیم:

اگر بگوئیم از فایبرپروتکتورها در همه جا می توان استفاده کرد سخن گزافی نیست. با این حال اگر قرار باشد موارد استفاده از آن را دسته بندی کنیم به شرح زیر است؛

مرسوم ترین استفاده از فایبرپروتکتور درمواردی چون مبلمان، صندلی های کنفرانس و اداری، نیمکت و صندلی، پرده و یراق آلات، روتختی و پتو، فرش های ایرانی و تابلو فرش است.اما کاربران ویژه این محصول هتل ها و رستوران ها، بیمارستان ها و نهادها، فروشگاه ها و محیط های اداری، کشتی ها، شناورها و سکوهای نفتی، هواپیماها، قطارها و اتوبوس ها و  سینماها، سالن های تئاتر و کنسرت هستند.در بخش بهداشت و درمان می توان در بیمارستان ها، خانه های سالمندان وآموزش پزشکان از این محصول استفاده کرد؛در صنعت هوانوردی می توان از فایبرپروتکتور در جت های خصوصی، هواپیماهای تجاری استفاده کرد.در صنعت مهمانداری، هتل ها و رستوران های خصوصی بیشترین استفاده از این محصول را دارند.شرکت ها، ادارات، تالارهای سخنرانی، انبارها، فضاهای عمومی، بخش مدیریت و سالن های کنفرانس از دیگر بخش هایی هستند که در آنها از محصول فایبرپروتکتور استفاده می شود.در صنعت دریانوردی می توان از این محصول در  قایق های تفریحی، شناورهای گشت زنی، سکوهای نفتی، کشتی های باری و قایق های موتوری استفاده کرد.از دیگر بخش هایی که از فایبرپروتکتور می توان استفاده کرد و اتفاقا این استفاده خیلی هم پرکاربرد است مراکز تفریحی و سرگرمی مثل سینماها، سالن های تئاتر و سالن های کنفرانس است.

prodre

پاسخ به سوالات رایج درباره استفاده از فایبرپروتکتور

همیشه اینگونه است که وقتی به یک نفر توصیه می کنیم که از فلان محصول استفاده کن پشت بندش کلی سوال درباره آن از شما دارد. به همین دلیل در اینجا به چند پرسش اساسی و رایجی که درباره استفاده از فایبرپروتکتور در ذهن شما خطورکرده پاسخ می دهیم تا روی انتخابتان بیش از پیش مصمم شوید.

خیر. استفاده از فایبرپروتکتور ظاهر و حس حاصل از لمس فرش را تغییر نمی دهد. گاهی استفاده ی بیش از حد از فایبرپروتکتور یا خشک کردن همراه با عجله (با پنکه یا حرارت) ممکن است باعث خشک شدن برخی قسمت ها شود که به سادگی، با جاروکشیدن ناحیه یا فرش تغییر یافته مانند روز اولش برمی گردد.

بله. این محصول خطری برای قالیچه های پشمی بوجود نمی آورد. محصولات فایبرپروتکتور توسط سازمان ایمنی پشم آزمایش و تایید شده است، از این رو خطری برای مواد پشمی ندارد.

محدودیتی در این رابطه وجود ندارد در اثر آلودگی و پا خوردن، لایه ی محافظ نیز به مرور زمان فرسوده می شودبه عبارت دیگر هر چه رفت و آمد یا آلودگی بیشترباشد، سرعت فرسایش نیز بیشتر می شود. به یاد داشته باشید، محصولات فایبرپروتکتور طول عمر بسیار زیادی دارند. برای اطمینان، هر از چندگاهی یک بار از این محصول استفاده کنید هیچ مشکلی برایتان پیش نخواهد آمد.

در اغلب موارد و تحت شرایط دمای متوسط اتاق (دمای ۲۱ درجه سانتیگراد، رطوبت ۵۰ درصد)کالایی که در آن از فایبرپروتکتور استفاده کرده اید ظرف مدت یک ساعت خشک می شودبا این حال همیشه پیش از استفاده، از خشک شدن محل محافظت شده اطمینان حاصل کنید. البته در نظر داشته باشید که تحت شرایط زیر ممکن است زمان خشک شدن طولانی تر شود: دماهای پایین تر، شرایط رطوبت بیشتر یا در شرایطی که از مواد بیشتری برای حفاظت استفاده شود. ایجاد شرایط تهویه ی بهتر در بیشتر موارد می تواند  زمان خشک شدن را کاهش دهد . توجه داشته باشید که همیشه ابتدا با آزمایش محلی که در معرض دید نیست، از ثبات رنگ آن اطمینان حاصل کنید.

این محصول روی اغلب پارچه ها خوب عمل می کند. چه پارچه های طبیعی مانند کتان و پشم چه پارچه های مصنوعی مانند پلی استر ونایلون یا پارچه های ظریف مانند ابریشم. توجه کنید که ما استفاده از این محصول را برای پلاستیک و وینیل پیشنهاد نمی کنیم. برای رویه ی مبل، اطلاعات گارانتی و نگهداری شرکت سازنده را بررسی کنیدبه طور خلاصه موارد استفاده از این محصول  شامل نیمکت، صندلی، روکش صندلی خودرو، کانکس ها و کاروان ها، پوشاک، بلوزها و کروات های ابریشمی، پارچه های ظریف، پشم، لحاف، کوسن، رو میزی، روی میزی های تک نفره، نظافت پنجره، شناورها وکفش های برزنتی می شود.