درباره ما

همه آنچه لازم است درباره فایبرپروتکتور بدانید

کافیست یک نگاه سطحی به دور وبرخود بیندازید، آن وقت متوجه می شوید در هرجایی که هستید چه محل کارتان، چه محل زندگیتان وحتی در سفر و وسایل نقلیه عمومی یا شخصی با الیاف و منسوجات سروکار دارید. از فرش و مبل گرفته تا صندلی ماشین و صندلی محل کارتان همگی دارای الیاف هستند و تمیز و سالم ماندن آن ها دغدغه همیشگی صاحبان آن هاست.یکی از دغدغه های همیشگی خانم های خانه دار تمیز بودن فرش، مبل و هرچیز دیگری که سطح آن با پارچه پوشانده شده است، می باشد. اما دغدغه مهم تراز تمیزبودن این وسایل سالم ماندن آنهاست چرا که یکی از نگرانی های همیشگی این خانم های تمیز و مرتب این است که اگر ازمواد شوینده به دفعات استفاده کنند از استقامت وسیله شان کم می شود و مدت زمان کمتری عمر می کند.سایر اقشار هم که در ابتدا از آن ها نام بردیم دغدغه هایی شبیه دغدغه های خانم های خانه دار دارند مثلا افرادی که روی تمیز بودن ماشینشان حساس هستند و مرتب صندلی و روکش های آن را تمیز می کنند، یا کارمندان و مدیرانی که روی صندلی خود حساسند و همیشه مواظبند که پارچه آن تمیز باشد و یا حتی هتلدارانی که برای محبوبیت خود دائما دغدغه تمیزی اتاق های هتل خود را دارند.

fiber-protector

اگرچه امروز در بازارمواد شوینده و پاک کننده محصولات متنوعی برای تمیز ماندن الیاف و اجناس پارچه ای موجود است ولی هیچ کدامشان به همه  نیازهای مشتریان پاسخ نمی دهند و هرکدام در یک مورد کم و کاستی هایی دارند.فایبرپروتکتور نام محصول جدیدی است که قراراست به زودی روانه بازار شوینده و پاک کننده های ایران شود و به همه ی این دغدغه هایی که اشاره شد پایان دهد.

about3
about2
anout1

فایبر پروتکتور چیست

فایبرپروتکتور سیستم مراقبت از الیاف بسیار کارآمدی است که دارای پیشرفته  ترین قابلیت های تکنیکی موجود است. این سیستم به منظور حفظ الیاف در مقابل هرگونه آلودگی طراحی شده است و با حفظ ظاهر اصلی الیاف به بیشتر شدن طول عمر آن ها کمک می کند. اثرات فایبرپروتکتور بسیار بادوام بوده و هیچ گونه ضرری برای انسان، حیوانات و محیط زیست ندارد. این محصول همچنین  شامل محافظت UV است که از رشد باکتری جلوگیری می کند، الکتریسیته ساکن را کاهش می دهد، مانع از رشد قارچ و کپک شده و اثری بر بافت سطحی و فضای تنفس آن ندارد.

چرا فایبرپروتکتور

استفاده از فایبرپروکتور موجب جلوگیری از تماس  آلودگی و یا مایعات با فرش یا مبلمان نمی شود بلکه روند حذف آلودگی را تسهیل کرده و بازه های زمانی شست وشوی جدی را کاهش می دهد به همین دلیل به مقدار زیادی از هزینه های شستشو و جایگزینی کاسته می شود. اثر اصلی فایبرپروتکتور  حفظ ظاهر اصلی الیاف در روندهای پاک سازی های روزانه است ضمن اینکه اثری بر خصوصیات طبیعی بافت، مثل ظاهر و حس آن ندارد.علاوه براین با کاهش الکتریسیته ساکن بین الیاف و ذرات گرد خاک موجب می شود استفاده از جاروبرقی تا دوبرابر موثرتر باشد و همچنین با از استفاده از این محصول دیگر لازم نیست نگران باکتری، میکروب و قارچه در اطراف خود باشید.یکی از دلایل دیگری که ما را مجاب به استفاده از فایبرپروتکتور می کند این است که  این محصول در مقابل موادی مانند شیرکاکائو، قهوه، روغن و خاک خشک و مواد بسیاری دیگری که هر روزه با آنها به چالش میخوریم محافظت  ایجاد می کند.

کاربرد فایبرپروتکتور

اگر بگوئیم از فایبرپروتکتورها در همه جا می توان استفاده کرد سخن گزافی نیست.مرسوم ترین استفاده از فایبرپروتکتور درمواردی چون مبلمان، صندلی های کنفرانس و اداری، نیمکت و صندلی، پرده و یراق آلات، روتختی و پتو، فرش های ایرانی و تابلو فرش است.اما کاربران ویژه این محصول هتل ها و رستوران ها، بیمارستان ها و نهادها، فروشگاه ها و محیط های اداری، کشتی ها، شناورها و سکوهای نفتی، هواپیماها، قطارها و اتوبوس ها و  سینماها، سالن های تئاتر و کنسرت هستند.در صنعت هوانوردی می توان از فایبرپروتکتور در جت های خصوصی، هواپیماهای تجاری استفاده کرد.در صنعت مهمانداری، هتل ها و رستوران های خصوصی بیشترین استفاده از این محصول را دارند.شرکت ها، ادارات، تالارهای سخنرانی، انبارها، فضاهای عمومی، بخش مدیریت و سالن های کنفرانس ، مراکز تفریحی و سرگرمی مثل سینماها، سالن های تئاتر و سالن های کنفرانس از دیگر بخش هایی هستند که در آنها از محصول فایبرپروتکتور استفاده می شود.

رسالت فایبرپروتکتور

از همان ابتدای کار یعنی در سال ۱۹۹۶ فایبر پراتکتور خودش را به عنوان شرکت خدماتی معرفی کرد که خدمات و محصولاتی را به بازار گران و باکیفیت تولید کنندگان فرش و پارچه و نیز سینماها، سالن های تئاتر، کشتی های تفریحی، هواپیماها و ادارات شرکت ها و هتل های لوکس  ارائه می داد .امروز تلاش  خواهیم کرد که با نوآوری، حرفه ای مآبی و کمال گرایی به رشدمان ادامه دهیم و با رفتاری که گویا مشتریان شرکای کاریمان هستند، تداوم پیشرو بودنمان را به عنوان حفاظت کنندگان از منسوجات برای دهه های آینده حفظ کنیم.

فایبرپروتکتور از سال ۱۹۹۶ خودش را متعهد به دستیابی به استانداردهای مد نظر مشتریانش و حتی خیلی فراتر از آن می داند. در مسیر گسترش جایگاه خود در ارتباط با مشتریان، اعتماد و تعهد، پایه ی محکمی است که به ما در ترقی و دستیابی به شبکه ی فعلی مان  کمک کرده و حافظ روند رو به رشدمان خواهند بود.

ما در فایبرپروتکتور اعتقاد بیشتری به سیستم مدیریتی مشارکتی داریم. همان قدر که به مشتریانمان احساس تعهد می کنیم به تیممان نیز همان احساس را داریم. می کوشیم نیروی کار اختصاصی با روحیه ی بالا ایجاد کنیم. این بخشی از کلید موفقیت ما است.امروز  فایبرپروتکتور در حال رسیدن به دورنماهایی مانند استراتژی های مدیریتی، افزایش راندمان، قابلیت دستیابی به اثر بخشی به همراه کسب درآمد از کاهش هزینه ها و ساده سازی و فلسفه ی خدمت است